قبل از رفتن به سفر و زمانی که وسایل شخصی تان را جمع می کنید حواستان هست که کیف لوازم آرایشتان را فراموش نکنید پس بهتر است بدانید که برای سفر چه لوازم آرایشی ضروری است.


 لوازم آرایش ضروری برای سفر با لوازم آرایشی که همیشه استفاده می کنید کمی متفاوت است و دلیل این تفاوت قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی متفاوت است.

در سفرهای خانوادگی و دوستانه نوروزی همان قدر که به لوازم ضروری برای لذت بردن از کنار هم بودن احتیاج دارید، باید اسباب و شرایط سلامت و زیبایی تان را هم با خود همراه کنید. از پاک کننده های آرایشی و ضدآفتاب گرفته تا دئودورانت هایمردانه و ژل های اصلاح که برای حفظ رطوبت پوست و بهداشت بدن از نان شب برای سفر هم واجب تر است. پیشنهادهای ویژه ما را برای نوروز امسال همراه داشته باشید.

 

ضدآفتاب های رنگی 

فرقی نمی کند که به دل کوهستان یا کویر زده اید یا شهری ساحلی را برای سفر خود انتخاب کرده اید، اولین کرمی که باید در کیف آرایش شما قرار بگیرد همین کرم ضدآفتاب است. ضدآفتاب رنگی اوریاژ با حداکثر حفاظت در برابر آفتاب در دو رنگ روشن و برنزه طبیعی یکی از موثرترین کرم ها برای جلوگیری از ایجاد لک و دانه های قهوه ای ناشی از آفتاب در سفر است. این کرم که تا ساعت ها در برابر نور مقاوم است برای خانم هایی که پوست چرب و مستعد جوش دارند توصیه می شود پس بهتر است 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از آن استفاده و هر چند ساعت یک بار آن را تمدید کنید. 

 

این جوان کننده همه کاره 

محال است در کیف آرایش خانم ها کرم جوان کننده پیدا نکنید! پس اگر قرار است این کیف آرایش در سفر همراه شما باشد، بهتر است کرم جوان کننده ای همراه ببرید که علاوه بر ویژگی مذکور خدمات بهتر و کامل تری هم به پوست تان ارائه دهد.  کرم ضدچروک و جوان کننده کدلی، کرمی استثنایی است که با پیری پوست مبارزه می کند و به طور آشکار سبب جوانی پوست می‏شود. این محصول همه علائم پیری پوست مانند: چروک، کاهش خاصیت ارتجاعی پوست، لک‏های تیره، خشکی پوست و. . . را درمان می کند. در ضمن با مصرف این محصول عمق چروک‏ها کمتر، پوست سفت‏، روشن و شفاف تر می شود.  این ضد چروک غیر جوش زا را که مورد تایید متخصصان پوست است، حتما همسفر خود کنید.

 

اسپری آب معدنی 

از آنجایی که معمولا بیشتر محصولات بهداشتی برای تمام اعضای خانواده در سفر توصیه می شود با این حال در برنامه های سلامت و مراقبتی، خانم ها در اولویت هستند.  اسپری آب معدنی هم از دیگر محصولاتی است که در سفر توصیه می کنیم همراه داشته باشید. این اسپری برای درمان التهاب، آفتاب سوختگی ها و مبارزه با خشک شدن آب پوست بدن مفید است و استفاده روزانه از آن باعث درخشندگی پوست تان می شود. این محصول استثنائا برای استفاده در موقعیت هایی مانند خشکی پوست بعد از اصلاح آقایان و خارش و ادرار سوختگی هم پیشنهاد می شود اما بهترین زمان مصرف آن هنگام مسافرت بعد از ورزش و قبل از بیرون رفتن از منزل است .

 

پاک کننده صورت 

در تکمیل پک بهداشت و زیبایی مسافرتی امسال خود پاک کننده صورت را هم اضافه کنید. در سفرهای طولانی با قطار و اتومبیل و در طول روزهایی که در سفر هستید برای اینکه بتوانید آرایش یا آلودگی ها را از صورت تان بدون نیاز به شست وشو پاک کنید، احتیاج به محلول پاک کننده دارید. پاک کننده بایودرما تنها با کمک مقداری پنبه آلودگی، آرایش، استرس و تمام عوامل تحریک کننده پوست مانند سرما یا گرما را به شکل کاملا طبیعی و بدون ایجاد حساسیت از بین برده و تحمل پذیری پوست شما را تضمین می کند. از طرفی بعد استفاده از این محصول نیازی به شست وشو با آب نیست.